fbpx

Про компанію

Їжа для радості

Заснована 1862 року в Одесі, компанія «Єнні Фудз» сьогодні є найстарішим FMCG-виробником в Україні. За 150 років світ змінився, і ми продовжуємо впевнено йти вперед, активно розширюючи вплив тепер уже не лише на українському, а й на міжнародних ринках. Ми постійно вдосконалюємо портфель брендів, які люблять споживачі. За нашими продуктами — півторавікові традиції, сучасні технології та високий професіоналізм.

Ми пишаємось нашими торговими марками «Тьотя Соня», «Одеська кава», «Юнга», які відзначено нагородами профільних виставок та фестивалів. Головне наше досягнення – це довіра покупців, яку ми дуже цінуємо.

happy-people-eating

«Єнні Фудз» сьогодні

100% контроль якості

100% контроль якості

На виробництві акредитована лабораторія, яка оснащена сучасним контрольно-аналітичним обладнанням, що дозволяє ефективно аналізувати сировину, матеріали та готову продукцію для забезпечення високої якості.

Понад 50 найменувань продуктів харчування

Понад 50 найменувань продуктів харчування

Ми виробляємо натуральну і розчинну каву, кавові напої, какао, супи, які потребують варіння і миттєвого приготування пюре, креми та багато іншого. І цей перелік зростає щороку.

Інвестиції у майбутнє

Інвестиції у майбутнє

Зберігаючи вірність добрим традиціям, ми приділяємо велику увагу інноваційним технологіям, дослідженню ринку та навчанню молодих спеціалістів.