fbpx

Цілі та принципи

Їжа для радісті!

Ми переконані в тому, що їжа має приносити радість – «Їжа для радості!»!

У цих словах – суть того, заради чого ми працюємо.

Ми хочемо приносити людям радість, створюючи для них смачні, корисні, безпечні та легкі продукти харчування.

Ми прагнемо покращити якість життя людей, використовуючи натуральні сировини та нові технології, які дозволяють зберегти цінні поживні та смакові якості.

Наша мета – стати світовим лідером якості у галузі виробництва продуктів харчування.

Соціальна відповідальність

Ми сприяємо розвитку соціальної та економічної структури суспільства, захищаємо його здоров’я і виступаємо за дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Ми надаємо безпечні умови праці всім нашим працівникам.

Розвиток

Прогрес можливий тільки в русі. Нові розробки та технології дозволяють нам зберігати лідерство в якості, розвивати наявні ринки збуту та виходити на нові, роблячи нашу продукцію більш доступною для покупця.

Довіра

Як ніщо інше, ми цінуємо довіру наших покупців. Тому ми завжди відкриті для ідей та думок і намагаємося максимально задовольнити їхні побажання.

Чесність

Ми ні на крок не відступаємо від високих стандартів якості, які допомагають нам об’єктивно оцінювати кожну нашу дію.

Командна робота

Ми високо цінуємо майстерність кожного працівника, що дозволяє нам отримувати від роботи максимальне задоволення і віддачу. Ми рівні в довірі та відповідальності за репутацію компанії.

Взаємовигідні відносини

«Єнні Фудз» прагне встановлювати взаємовигідні стосунки зі своїми постачальниками, клієнтами та бізнес-партнерами. У роботі ми очікуємо від наших партнерів відданості принципам і стандартам ведення справи, яких дотримуємося самі.